درباره ما

شرکت ناتاوست شیمی

شرکت ناتاوست شیمی که سالیان درازیست یک شرکت تولید کننده محصولات شیمیائی صنعتی است در سال 1366 همزمان با واگذاری شرکت قدیم به سهامداران جدید اقدام به تغییر برخی از مواد اساسنامه نموده و مقدمات تولید محصولات شیمیائی صنعتی را آغاز و پس از حدود یک سال تولیدات خود را به صنعت کشور ارائه نمود.

در سالهای شروع فعالیت جدید شرکت، به دلیل شرایط جنگی و محدودیت واردات کالاها، محصولات شیمیایی صنعتی دچار کمبود شدید و تولیدات صنعتی وابسته به این محصولات با مشکلات جدی مواجه شده بودند در چنین شرایطی سهامداران این شرکت عزم خود را جزم کرده و با تلاش بی وقفه با جانشین کردن محصولات شیمیایی داخلی به جای خارجی سعی نمودند وظیفه اخلاقی و ملی خود را ادا نمایند و اکنون پس از گذشت سالها نسبت به توفیقات بدست آمده در آن روز و تداوم موفقیت های بعدی به خود میبالند و امیدوارند این خط مشی به صورت صعودی همچنان ادامه یابد.


آزمايشگاه شركت ناتاوست شيمی
سهامداران جدید عده ای از متخصصین با تجربه در تولید محصولات شیمیائی صنعتی بودند که علاوه بر داشتن مدارک عالی تحصیلی در رشته شیمی، سالیان درازی در تولید این محصولات تجربه اندوخته و حتی برخی از آنان دوره های علمی در پیشرفته ترین کشورهای غربی گذرانده بودند.
این شرکت که محصولات خود را بر اساس Patent های گوناگون همراه با تحقیقات علمی مداوم تولید مینماید با بکارگیری فرمولاسیون های تحقیق شده و با استفاده از حدود 150 قلم مواد اولیه شیمیائی تقریباً 200 قلم محصول شیمیائی تولید میکند. این تولیدات براساس سفارش مشتریان و به صورت مورد به مورد تولید میگردند به طوریکه در هر لحظه بیش از 4 یا 5 محصول در خط تولید نمیباشد.